506-345-300 info@ddd-lublin.pl

O Nas

DDD Lublin

O Nas

Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja oraz Monitoring szkodników.

Firma prowadzi działalność w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, zabezpieczania obiektów przed szkodnikami zgodnie z wymogami systemu HACCP.

Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Posiadamy obszerną wiedzę z zakresu biologii, zwyczajów gryzoni i owadów oraz duże doświadczenie w walce ze szkodnikami.

Działamy stosując nowoczesne metody, gwarantując trwałe rozwiązanie problemów.

Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczaniu przed szkodnikam

Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczaniu przed szkodnikami całych obiektów: sklepy, restauracje, stołówki, piekarnie, cukiernie, mleczarnie, stacje paliw, zakłady przetwórstwa mięsnego, fermy drobiu, trzody chlewnej i innych zwierząt hodowlanych, magazyny zbożowe i młyny, zakłady komunalne i sieci mediów miejskich, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki służby zdrowia, zakłady gastronomiczne, żywienia zbiorowego, hurtownie, ośrodki sportowe i wczasowe, hotele i pensjonaty, biura, obiekty użyteczności publicznej oraz osoby prywatne, itp.). Zwalczamy szkodniki żywności w magazynach i obiektach przetwórstwa rolno-spożywczego chemicznymi środkami ochrony roślin a także obejmujemy opieką rośliny w przydomowych ogródkach i na działkach. Stosujemy również systemy ochrony przed szkodnikami dla zakładów przetwórstwa spożywczego, które działają w systemie lub wprowadzają system HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point – Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontrolny) dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności. HACCP jest systemem o charakterze prewencyjnym. Zagrożeniem zdrowotnym dla wyrobu jest także obecność szkodników : gryzoni, much i innych insektów, które mogą być rezerwuarem i przenosicielami patogennych mikroorganizmów – bakterii, wirusów i grzybów. Aby nie dopuścić do konsekwencji z tym związanych niezbędny jest nadzór i stała kontrola sanitarno – higieniczna. W tym celu stosujemy System Kontroli Szkodników w którym najważniejsze jest zapobieganie, a dopiero później zwalczanie. System taki powinien funkcjonować w zakładach przetwórczych jeszcze przed wprowadzeniem elementu Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) w ramach Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Opracowanie i wdrożenie GMP w zakładzie, powinno poprzedzać wdrażanie systemu HACCP.

Zwalczamy wszelkiego rodzaju szkodniki zarówno u klientów indywidualnych jak i w firmach.

Zwalczamy gryzonie oraz wszelkiego rodzaju szkodniki biegające i latające, zarówno u klientów indywidualnych jak i w firmach. Odkomarzamy tereny zielone dając możliwość wypoczynku bez obaw o groźbę ukąszeń komarów i meszek.

Pomagamy przedsiębiorcom prowadzącym zakłady przetwórstwa żywnościowego dostosować się do obecnie obowiązujących zasad i norm. Wdrażamy programy zwalczania szkodników zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i według zaleceń Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej.
Pomagamy wprowadzić systemy HACCP, GMP i GHP.

Pracownicy firmy ELAG starają się zawsze jak najlepiej świadczyć swoje usługi angażując się na rzecz klientów oraz poświęcając im należną uwagę.


PRACUJEMY:
* Wybierając metody najmniej szkodliwe dla środowiska i zdrowia ludzi
* Tworząc wizerunek firmy poprzez jakość i solidność
* Doradzając w zakresie metod zwalczania szkodników
* Gwarantując trwale rozwiązanie problemu
* Wykonując usługi przez wykwalifikowaną, dobrze przeszkoloną kadrę
* Podchodząc indywidualnie do każdego klienta

Staramy się zawsze wychodzić do naszych klientów z usługami odpowiadającymi ich potrzebom i oczekiwaniom.

Niezawodność, profesjonalizm, zorientowanie na potrzeby klienta i jego wygodę – to wszystko buduje jakość i odróżnia nas od konkurentów. Tę jakość czynimy dostępną w Polsce dla szerokiej grupy firm, potrzebującej naszej pomocy.

Doświadczenie i fachowość obsługi mogą potwierdzić nasi liczni zadowoleni klienci. Każdą powierzoną nam pracę wykonujemy z precyzją i oddaniem, co powoduje że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Dzięki dużej elastyczności dostosowujemy się do najróżniejszych wymagań klientów.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego świadczymy usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na najwyższym poziomie. Naszą domeną jest solidność i rzetelność.

Firma ELAG zawsze chętnie służy swoją pomocą, pomagamy radą i doświadczeniem w doborze środków do mycia i dezynfekcji. Szkolimy również pracowników firm w zasadach IPM – zintegrowanych metodach zwalczania szkodników w Zakładach w systemie HACCP.
Przekonajcie się Państwo sami jak łatwa jest ochrona sanitarna z firmą ELAG.

Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Pracujemy o każdej porze dnia i roku.
Na wykonywane prace dajemy odpowiednie gwarancje.
Rzeczą dla nas najważniejszą jest zadowolenie inwestora i jakość naszej pracy.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Koszt naszych usług jest konkurencyjny gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Za cel postawiliśmy sobie zbudować markę wysokiej jakości z konkurencyjnymi cenami.

Zapraszamy do współpracy!

Szkodnikom wstęp wzbroniony!

Zapewniamy doskonałą obsługę w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiej gamie usług i skupieniu się na zadowoleniu klienta, jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, że nas wybrałeś!

Zadzwoń i uzyskaj pomoc

506 345 300

DDD Lublin

  • Wybieramy metody najmniej szkodliwe dla środowiska i zdrowia ludzi
  • Doradzamy w zakresie metod zwalczania szkodników
  • Gwarantujemy trwałe rozwiązanie problemu
  • Wykonujemy usługi przez wykwalifikowaną, dobrze przeszkoloną kadrę
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta

Lat Doświadczenia

Zadowolonych Klientów