506-345-300 info@ddd-lublin.pl

Zabezpieczenia obiektów przed ptakami Lublin

DDD Lublin

Zabezpieczenia obiektów przed ptakami Lublin

Zabezpieczenia przed ptakami

Firma ELAG zajmuje się profesjonalnym zabezpieczeniem wszelkiego typu obiektów i budowli za pomocą sprawdzonych, bezpiecznych a jednocześnie dyskretnych systemów zabezpieczeń przed ptactwem, a mianowicie:

• montaż kolców, są to rzędy stalowych drutów lub plastykowych kolców o różnej grubości i gęstości, które nie stwarzają wygodnych warunków do odpoczynku dla ptaków, co za tym idzie, nie przesiadują w tych miejscach. Kolce umocowane są pod różnym kątem na elastycznej taśmie poliwęglanowej bądź metalowej, pozwalającej umocować ją na powierzchniach o dowolnym kształcie. Miejscem zastosowania są wnęki, parapety, gzymsy i rynny

• montaż siatek ochronnych, wykonanych z nylonu o różnej wielkości oczek. Swoje zadanie najlepiej spełniają chroniąc balkony, balustrady, rzeźby oraz duże i nieregularne powierzchnie jak dachy, silosy i magazyny. Występują również siatki druciane, których montaż najlepiej sprawdza się w miejscach, gdzie ptaki wlatują i gnieżdżą się, np. dziury i szyby wentylacyjne w budynkach i magazynach, stropodachy, kominy

• montaż poręczy i ruchomych prętów.

Takie formy zabezpieczeń przed ptactwem, gwarantują Państwu 100% skuteczności i zadowolenia.

Niepożądany szkodnik

Ptaki choć uważane są za zwierzęta pożyteczne, ponieważ przyczyniaj się do eliminacji nadmiernej liczebności owadów, drobnych gryzoni i innych szkodników, czasami mogą stać się niepożądanymi szkodnikami, będącymi nosicielami wielu groźnych zarówno dla człowieka jaki zwierząt domowych patogenów. Dodatkowo uciążliwym problemem jest ptactwo zasiadające na rynnach, parapetach, gzymsach i dachach, gdyż zabrudza te powierzchnie swoimi odchodami, piórami i resztkami pokarmu, co automatycznie staje się uciążliwe ze względu na nieprzyjemny zapach, nieestetyczny wygląd i obecność mikroorganizmów chorobotwórczych. Ptasie odchody mają odczyn kwaśny, działający niszcząco na wiele rzeczy ( elewacje budynków, lakiery samochodowe, itp.), co wiąże się z niepotrzebnymi kosztami.

Szkodnikom wstęp wzbroniony!

Zapewniamy doskonałą obsługę w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiej gamie usług i skupieniu się na zadowoleniu klienta, jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, że nas wybrałeś!

Zadzwoń i uzyskaj pomoc

506 345 300

DDD Lublin

  • Wybieramy metody najmniej szkodliwe dla środowiska i zdrowia ludzi
  • Doradzamy w zakresie metod zwalczania szkodników
  • Gwarantujemy trwałe rozwiązanie problemu
  • Wykonujemy usługi przez wykwalifikowaną, dobrze przeszkoloną kadrę
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta

Lat Doświadczenia

Zadowolonych Klientów