506-345-300 info@ddd-lublin.pl

Zwalczanie mrówek i pająków Lublin

DDD Lublin

Zwalczanie mrówek i pająków Lublin

Zwalczanie mrówek

Na skuteczne pozbycie się mrówek, stawiamy przynętę z trucizną. Może to być przynęta stała (gotowa trutka, proszek na mrówki), płynna (środek owadobójczy w koncentracie) lub żel.

Zwalczanie pająków

Pająki u większości z nas budzą niepokój i strach. Pająki domowe nie są w stanie zrobić nam krzywdy, ponieważ  ich szczęki nie są w stanie przebić skóry człowieka.

Pająki są drapieżnikami. Żywią się muchami i innymi owadami, które również możemy spotkać w naszych domach i ogrodach. U wielu osób pająki wywołują negatywne uczucia, prawdopodobnie ze względu na swój charakterystyczny wygląd, a niektórzy ich się boją.

Do zwalczania owadów biegających w postaci pająków stosujemy metodę oprysku powierzchniowego – działa natychmiastowo i długo utrzymuje się w miejscu zastosowania. Dostępny preparat na bazie określonej substancji czynnej jest konkretnie skierowany do danej grupy owadów biegających.

Szkodnikom wstęp wzbroniony!

Zapewniamy doskonałą obsługę w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiej gamie usług i skupieniu się na zadowoleniu klienta, jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, że nas wybrałeś!

Zadzwoń i uzyskaj pomoc

506 345 300

DDD Lublin

  • Wybieramy metody najmniej szkodliwe dla środowiska i zdrowia ludzi
  • Doradzamy w zakresie metod zwalczania szkodników
  • Gwarantujemy trwałe rozwiązanie problemu
  • Wykonujemy usługi przez wykwalifikowaną, dobrze przeszkoloną kadrę
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta

Lat Doświadczenia

Zadowolonych Klientów